Apie mus

Nuspalvink kasdienybę kartu su Keiso!

Keiso.lt – telefonų dėklai ir aksesuarai kiekvienam.

Šiuolaikiniame pasaulyje telefonas yra tapęs daug daugiau, negu tiesiog paprasta priemone skambinimui. Šiandien telefonuose telpa mūsų visas gyvenimas – jais fotografuojame, dirbame, apmokame sąskaitas, keliamės ir einame miegoti su telefonu ir šimtus kartų imame jį į rankas dienos eigoje.
Telefonus turime visi, tai taipogi yra ir tam tikra stiliaus detalė, galinti atspindėti kiekvieno žmogaus skirtingus pomėgius ar požiūrius. Kadangi šiuos įrenginius taip plačiai naudojame, dažnu atveju nepaleidžiame iš rankų – tokio matomo daikto išvaizda ir dizainas užima tikrai ne paskutinę vietą, o kartais gali tapti netgi pagrindiniu stiliaus akcentu.

Įkūrėme elektroninę parduotuvę „Keiso.lt“, siekiant sukurti kokybiškų produktų prieinamumą kiekvienam – ir jaunam, ir senam, elegantiškam ar sportinio stiliaus mėgėjui, ryškiam ar kuklesniam, spalvų fanui ar ramesnių tonų gerbėjui.
Prekiaujame telefonų dėklais ir aksesuarais, kuriuos kruopščiai atrenkame, esame išsikėlę aukštus kokybės standartus, siekiame sukurti kuo platesnį prekių asortimentą, kad galėtume patenkinti įvairiausius kliento poreikius.

Kodėl Keiso?

Žodis „keiso“ yra kilęs iš japonų kalbos. Japonija žavi savo kultūra, stilingais, elegantiškais bei kokybiškais daiktais – lygiai to paties siekiame ir mes. „Keiso“ iš japonų kalbos išvertus reiškia „silikonas“, būtent iš šios medžiagos pagaminta dauguma mūsų produktų. Silikonas pasižymi ypatingu patvarumu, tvirtumu, puikiai apsaugo nuo smūgių ir yra malonus rankai.

Mūsų parduotuvėje kuriame tokią pasiūlą, kad kokybiškas prekes galėtų surasti kiekvienas pagal savo poreikius, nepriklausomai nuo pajamų. Net ir mažiau kainuojančius produktus rinkome tokius, kad jie būtų kokybiški.
Mūsų prioritetas – plati produktų įvairovė, prieinamos kainos ir sklandus, saugus bei greitas klientų aptarnavimas. Prekes pristatome į visus miestus, stengiamės išsiųsti kuo greičiau.

Tad jei ieškai kažko įdomaus ir kokybiško – užsuk pasižvalgyti.

Scroll to Top